Kook je mee?

Lotgenotencontact. Ervaringen delen. En ondertussen gezellig een gezonde lunch bereiden en daarna eten! Tijdens de contactdag in Amersfoort afgelopen november was er een workshop over voeding. Toen werd het idee geboren voor een middagje koken met z’n allen. We serveren nu boter bij de vis (om even in eettermen te blijven). Haak je aan?

Van oost naar west, van noord naar zuid hebben we vier kookfabrieken gevonden voor een workshop ‘seizoenslunch’. Je ontmoet acht gelijkgestemden, legt contact en deelt verhalen. We ontmoeten elkaar van 10.30 tot 15.30 uur. Dit aanbod om samen te koken geldt voor contribuanten van de contactgroep. Je mag natuurlijk altjd iemand meenemen. Als diegene geen lid is van de contactgroep vragen we een klein bedrag.

Aanmelden

Bij het koken wordt rekening gehouden met voedingsallergieën en diëten. Om het lotgenotencontact en het delen van ervaringen in banen te leiden, zijn er altijd vrijwilligers van de contactgroep bij de workshops aanwezig. De contactgroep betaalt de workshop, jij betaalt zelf de reiskosten (*). Het aantal plekken is beperkt. En: vol=vol.

Meld je aan!

Dit zijn de plaatsen en data van de kookworkshops:

-Groningen zaterdag 18 april 11.30 – 14.30

-Rotterdam zaterdag 2 mei 11.30 -14.30

-Eindhoven zaterdag 20 juni 11.30-14.30

-Amersfoort nog geen datum – ergens in oktober 2026

Heb je nog vragen? Mail dan naar [email protected]

Zwaai…

Dag lieve Niek, dank voor alle waardevolle gesprekken die je hebt gevoerd in de tijd dat je vrijwilliger was bij ons. Dank voor jouw kijk op zaken. Heel verfrissend. Heel toepasselijk. Heel Niek. Dat hadden we je nog even willen zeggen. Nu we het niet meer rechtstreeks aan jou kunnen meegeven, vertellen we het de bomen, de bloemen, de vogels, de wolken en de zee. Vertellen we het de lucht, de regen, de zon en de bergen. Vertellen we het aan jouw liefjes die achterblijven. Stoppen we het in poëzie en in herinneringen. Stoppen we het in mooie woorden en in verhalen over jou. Je naam blijft voortleven in de ervaringen die wij met je hebben in het belteam, op de vrijwilligersdag, tijdens de training en bijeenkomsten. We zullen doorgeven wat wij hebben ervaren hoe zorgvuldig en kritisch en met aandacht je anderen hielp. Die in eenzelfde soort bootje zaten als jij. Die zich gehoord voelden over AA en PNH. Dank lieve Niek voor jou Niek-zijn. Wij nemen je mee.

Collega’s belteam en alle andere vrijwilligers van de AA en PNH Contactgroep,

Niels, Annelies, Kim, Cor, Lianne en Annet

Niek van Vugt
(16 juni 1950-7 februari 2026)

Niek van Vugt